Loading...
TIER III seviyesinde , % 100 yedekli 350 m2 alanda veri merkezi hizmetleri sunuyoruz.  

Veri merkezleri, işletmelerin büyümesi ve BT operasyonlarının artmasıyla giderek daha önemli hale gelmektedir Yüzde 100 yerli olan veri merkezimiz, kurumsal müşterilerine katma değerli servisler ile fayda sağlamayı hedeflemiştir.  

 
Veri merkezimiz üzerinden hizmet alan müşterilerimizin altyapıları katmanlı güvenlik duvarları ile standart olarak koruması sağlanmaktadır. Müşterilerimiz kendilerine ait altyapılarına uzaktan bağlanabilir, her yerden kendi ağındaymış gibi çalışabilmenin konforunu sağlayabilirler. VPN hizmetimiz SSL VPN, Site-to-Site VPN, SSL Site-to-Site VPN olmak üzere 3 ayrı şekilde sunulmaktadır.

Sağlanan güvenlik duvarı hizmetleri opsiyonel olarak paylaşılmış yada ayrılmış olarak sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimiz ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda güvenlik duvarlarını kendileri yönetebiliyorlar. 

Kullandığımız nitelikli güvenlik duvarı çözümleri sayesinde IPS (Intrusion Prevention System) opsiyonu ile sunucularınıza erişebilen kötü niyetli trafiği tespit eden ve 2.000’den fazla saldırı türüne karşı koruma sağlayacak özellikler elde edebilirsiniz.  

Aynı şekilde WAF (Web Application Firewall), web uygulamalarını, sürekli artarak tekrar eden uygulama saldırılarından korur böylece kritik değerdeki müşteri verilerinin kaybedilmesini engeller. 

NESS Data Center, DDoS (Distributed Denial of Service) saldırılarına karşı sunduğu koruma hizmeti kurumsal hizmet anlayışı doğrultusunda, sağladığı internet bağlantısı üzerinde standart olarak verilmektedir. 
Bize Ulaşın

Avantajlar

Başlamak için bizimle irtibata geçin

Size uygun plan ve teklife erişin.

Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

İşletmenizle ilgili en yeni ve en uygun çözümler için uzmanlarımızla iletişim geçebilirsiniz