Loading...
TIER III seviyesinde , % 100 yedekli 350 m2 alanda veri merkezi hizmetleri sunuyoruz.  

Veri merkezleri, işletmelerin büyümesi ve BT operasyonlarının artmasıyla giderek daha önemli hale gelmektedir Yüzde 100 yerli olan veri merkezimiz, kurumsal müşterilerine katma değerli servisler ile fayda sağlamayı hedeflemiştir.  
Co-Location- Barındırma  
 
Veri merkezimiz içerisinde sürekli çalışacak şekilde tasarlanmış bulunan kullanıma hazır kabinetler ile müşterilerimiz fiziksel sunucularını, aktif cihazlarını ve diğer donanımlarını güvenli şekilde ve uluslararası standartlarda barındırılmasını sağlayacak ortamı sağlar ve sürekli kontrol altında tutarak izlenmesi gerçekleştirilir. 
 
Sunucu Kiralama 
 
Günümüz dinamikleri değerlendirildiğinde işletmeler ihtiyaç duydukları ve sürekli yenilenen teknoloji ürünlerini satın almak yerine kiralamaktadır. Bu ihtiyaca cevap verebilmek ve çözüm sunabilmek için NESS Data Center müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun donanımları sağlar ve müşterilerine finansman olanakları ile kiralayabiliriz. 
 
 
Yük Dengeleme 
 
Veri merkezimizde, Load Balancing servisi ile sunucularınız arasındaki yük dengelemesini sağlayabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde dışarıdan sunucularınıza gelen trafiği uygulama sunucularınız arasında dağıtabilir, dahili ağınızdan veri tabanı sunucularınıza doğru giden trafiği düzenleyebilirsiniz. Böylece hızlı ve yedekli yapıya kavuşmuş olursunuz. 
Bize Ulaşın

Avantajlar

Başlamak için bizimle irtibata geçin

Size uygun plan ve teklife erişin.

Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

İşletmenizle ilgili en yeni ve en uygun çözümler için uzmanlarımızla iletişim geçebilirsiniz